X
تبلیغات
زولا
دوستت دارم بدون تا
1388/08/20
خیلی خیلی خوشحالم

 سلاااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااام.

سلام . یه سلام خوب و گرم به بانوی مهربون  خودم و به همه دوستان عزیز که به من لطف دارند و وبلاگ منو می بینند .  

دیروز ماهگرد بهترین حادثه زندگی من بود . دیروز ماهگرد اشنایی من با بانوی برفی خوبم بود . و من در کنار بانوی خوبم روز خوبی رو گذروندم . دیروز صدای بانو گرمتر از همیشه و خنده هاش بیشتر از همیشه سر شار از محبت و عشق بود . هر ماه وقتی که به نوزدهم نیز می شم یه حسی بهم می گه که عشقم عمیق تر شده . این گذر زمان به من یاد اور می شه که هنوز زنده هستم و هنوز می تونم زندگی کنم . چون که بانوی خوبم در کنار من هست و من از افتخاراتم اینه که در کنار بانو هستم و بهش عشق می ورزم .  برای من همیشه بهترین هدیه لبخند بانوی خوبم بوده و هر وقت که اون خندید من با تمام وجودم خندیدم . و خنده ی زیبای تو همواره برای من شادی بخش ترین لحظه رو ایجاد کرده . از تو ای بانوی مهربان به خاطر تمام خوبی ها و مهربونی هایی به من کردی ممنونم .  

این گل رو هم به بهترین و با احساس ترین بانوی دنیا تقدیم می کنم و بعدش یه مناجات با خدای خوب و مهربون دارم .  

خدایا تو رو به بزرگی و عظمتت قسمت می دم که همیشه بانوی خوبه من سالم و تندرست و خوشحال در کنار من باشه و من این سعادت رو داشته باشم که بهش عشق بورزم و بهش محبت کنم . خدایا تو رو به تمام زیبایی های دنیا قسم می دم که این بانوی برفی و مرد بارانی رو  به هم برسون . تا برای همیشه در کنار هم باشند . آمین .  

و عاشقانه فریاد می زنم که بانوی خوبم دوستت دارم . بانوی خوبم می پرستمت و به اندازه همه خوبی های دنیا و به اندازه وسعت اسمان عشقمون دوستت دارم . ( حرفهای دل مرد بارانی برای بانوی برفی )

کد بارش قلب


انواع کـد های جدید جاوا تغیــیر شکل موس